Wat een Gezondheid-reading je kan opleveren
“In 1998 werd ik gevraagd bij de Gezondheid-readings te komen zitten. Die bestonden toen net. Ik ben arts en het idee was dat ik zou helpen de organen aan te wijzen, maar al snel ging ik ook meelezen. Het was een groot avontuur! De grootste uitdagingen waren om mijn medische kennis wel te hebben maar niet te gebruiken bij het lezen en om geen adviezen te geven. De readers zijn erg ervaren en hebben minimaal alle opleidingen tot en met Geboorte-Leven-Dood-studie afgerond. We hebben een vast team dat de laatste jaren begeleid werd door Martin, één van de oprichters van het CLI.
Het verschil tussen een Gezondheid-reading en de andere Readings is dat de focus op het lichaam ligt. Het gaat echt over de verbinding en communicatie tussen wezen en lichaam. We kijken wat er achter je fysieke symptomen zit: wat ben je aan het uitzoeken met deze klacht? Geen persoon en klacht is hetzelfde, het is iedere keer een verrassing wat mensen aan het ontdekken zijn.
Een Gezondheid-reading is in principe geschikt voor iedereen. Klein of groot probleem, van chronische ziekte tot hoofdpijn en van slaapproblemen tot buikklachten. Je kunt het zo gek niet bedenken of we hebben het gezien. Belangrijk om te weten is dat we géén medisch advies geven en je niet behandelen. We geven ook geen garantie voor genezing of herstel. We kijken wel op een heel ander niveau naar je klachten en dat kan een mooie aanvulling zijn. Waar zit een blokkade in de energie en wat is er nodig waardoor het lichaam en wezen weer samen verder kunnen leven en ontdekken? Het is verbazingwekkend wat het resultaat is. De ene keer gebeurt er weinig en de andere keer zie je echt een groei in de energie en effect op de klachten. Gezondheid-readings hebben ook een follow-up na 6-8 weken. Je groei wordt dan gelezen en je krijgt een extra Healing. Iedereen is van harte welkom een afspraak te maken!”
