Thema-dag Jouw hartenwensen voor 2023

“Deze Thema-dag kwam als geroepen. Ik was net weer terug in Nederland na een tijdje in het buitenland en ik had even geen heldere blik op mezelf of mijn toekomstwensen. De eerste keer dat ik de website van het CLI bekeek was de Thema-dag al helemaal volgeboekt, maar een week later bleek ik de mazzel te hebben dat er een tweede dag bij gepland was. Mijn hoop was dat ik even rustig zou kunnen landen en weer wat blije borrels zou opdoen voor het nieuwe kalenderjaar. Maar rustig landen was er niet bij hoor! We hadden onze ogen veel dicht maar het tempo lag hoog en de oefeningen waren niet kinderachtig. Veel laagjes onderzoeken, een breed scala aan thema’s bekijken (werk, relaties, vrije tijd) en natuurlijk ook héél veel plaatjes blazen.

De grote verrassing was toch wel weer dat de hartenwensen die ik verzamelde niet echt overeen kwamen met wat ik vooraf op de fiets richting het CLI als goede voornemens al had bedacht. Dingen als de “balans tussen werk en vrije tijd” en “meer sporten” die ik voor mezelf verzonnen had kwamen niet voorbij in de meditaties. Wel de wens voor héél veel (soorten) avontuur, goed voor mezelf zorgen en iets minder hard voor anderen zorgen. Het leuke is dat ik nu maanden later merk dat ik die hartenwensen volop aan het uitoefenen ben.

Volgend jaar graag weer! Ik vond het een heerlijke manier om zo het afgelopen jaar te oogsten en de intenties voor het nieuwe jaar helder te maken.”

Marloes

Zondag 28 december organiseren we de Thema-dag Eigen hartenwensen 2026. Kom je ook?

Lees hier meer